Dün instagram hikayede bir soru sordum; yaptığım paylaşımların beğeni sayısıyla yarattığı etki arasında bir ilişki olup olmadığıyla ilgili, ve çok güzel geri dönüşler aldım; cevap veren herkese teşekkür ederim. Kendi sorumu ben de cevaplayayım. Yaptığım paylaşımlara gelen beğeni sayısıyla paylaşımlarımın anlamlılık değerinin bir bağlantısının olmadığını düşünüyorum. Sosyal medyada yapılan çoğu paylaşımın aksine burada popüler olmak ya da takipçi artırmak için bir paylaşım yapmıyorum. Hem kendi paylaşımlarım hem de altına yaptığınız yorum ve görüşler belki de (instagram-facebook-twitter varolduğu müddetçe) yıllar boyu birikerek çok kıymetli bir kaynak haline gelecek ve omurilik felcine uğrayıp ne yapacağını bilemeyen sayısız insan için bir rehber, bir umut olacak.
.
@minan1905 hocam dün soruma yaptığı yorumda deniz yıldızı hikayesini hatırlattı; deniz yıldızlarını teker teker okyanusa atan çocuğa bir adam bunun hiçbir fark yaratmayacağını söyleyince çocuk eline bir deniz yıldızı daha alıp suya atar ve ‘Bu yıldız için fark etti ama’ der.
.
İşte benim de burada tam olarak amaçladığım şey bu… Küçük kanat çırpışlarıyla çok uzaklarda fırtınalar yaratmak… Destek veren herkese sonsuz teşekkürler🙏