Hayal kurmayı hep çok sevmişimdir…Dışarıdan pek öyle gözükmem ama yapmak istediğim şeyleri her zaman önce kafamda yaşamışımdır… İşe de yaramıştır hani… Sadece yürüme konusunda değil hayatta başardığım bir çok şey önce hayaliyle girmiştir hayatıma. Bu yüzden olsa gerek insanın hayal etmediği her şeye her daim uzak olduğunu düşünmüşümdür.
.
Şu anda hayalini kurduğum şeyi de sizinle paylaşayım. Bir gün omurilik felcinin tedavisinin olacağına inanıyorum ve o güne kadar da bunu bir hayal olmaktan çıkarmak için mücadele eden herkesle aynı yolda inatla yürüyeceğim.
.
@wingsforlife vakfını hatırlarsınız… Çoğumuzun hayal ettiği şeyi başarmak, omurilik felcine tedavi bulmak için mücadele ediyorlar. Her sene bir çok ülkede aynı anda düzenledikleri koşu organizasyonuyla da omurilik felci tedavisi araştırmalarına kaynak ve farkındalık sağlıyorlar. Aynı zamanda Türkiye’de bu yönde çalışmalara önderlik eden @tofdgenelmerkez gibi vakıflarla ortak hareket ediyorlar.
.
Bu sene organizasyona dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için @alper_patir ve ben @embaba beraber hareket ediyoruz. Ona çok saygı duyuyorum. Çoğu felçli hastanın kendisi için bile mücadele etmediği bir durumda bir yandan bacaklarını tekrar kazanmaya çabalarken diğer yandan da başkalarına umut olmaya çalışıyor.
.
Sosyal medyadaki en büyük hedefimiz bu hayalimizi olabildiğince fazla kişiye duyurmak. Bize destek olun. Bunu yapmak için, hangisini yapma imkanınız varsa, bize 3 farklı yolla destekte bulunabilirsiniz…
.
-Koşuya bizimle beraber katılabilirsiniz @wingsforlifeworldrunizmir
.
-Mesajımızı yayarak sesimizi daha fazla kişiye duyurmamıza yardımcı olabilirsiniz.
.
-Omurilik felci konusunda bir çok etkinlik düzenleyen @tofdgenelmerkez ve @tofd_spor etkinliklerini takip edip onlara destek olabilirsiniz.
.
İhtimallerin peşinde koşmak sabır ve inanç ister. Bizi bu süreçte yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler. 6 Mayıs’ta İzmir’de görüşmek üzere…